PREV
NEXT

 ARGE

 Dünyadaki ev tekstil trendleri sürekli olarak gelişmekte ve değişmektedir. Desen ve renk ev tekstilinde dekorasyonu tamamlayan en önemli unsurlardandır. Biz dünya trendlerini yakından takip eden, en önemlisi trendi sunabilen bir firmayız. İnegöl’de ki tasarım stüdyomuzda kaliteleri, desenleri farkli ürünleri ve bunun sonucu olarak katma değerleri ile hayran bırakacak ürünleri oluşturur ve geliştiririz. Bunu yaparken, uzun yıllara dayanan tecrübemizi kullanır, başlangıçtan itibaren moda ve dünya trendlerini izler ve mümkünse düşlerinizi gerçeğe dönüştürürüz.

  Eba’nın tutkusu yeni kumaşlar geliştirmektir. Bu koleksiyonlar dokumadan, baskıya, kalın perdeliklere, döşemeliğe kadar çeşitlilik gösterir. Hepsi de ilham ile başlar.

Eba tekstil tasarımlarına hepsi eşit değerde olan farklı bakış açılarından yaklaşır. Farklı yerlerden, doğadan, modadan, mimariden veya yeni çıkmış bir iplikten ilham alırız.

Bu belki yeni bir üretim tekniği, prosesi veya dokuma çeşididir. Bir ürünü başarıyla tasarlayabilmek için görselin dışında fonksiyon kalitede çok önemlidir. Bütün bunlar esas alınıp teknik departmanlarında onayından geçerek ürün tasarlanır.

TOP